2022-09-26, pirmadienis, 22:09.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Švietimo įstaigos toliau dirbs nuotoliniu būdu

2020-11-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Švietimo įstaigos toliau dirbs nuotoliniu būdu

Epidemiologinei situacijai Joniškio rajone negerėjant, apsispręsta dar bent savaitę neatnaujinti ugdymo proceso įprastu būdu. Tad nuo lapkričio 9 d. ikimokyklinių, priešmokyklinių, bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų ugdytiniai toliau mokysis nuotoliniu būdu. Jeigu nėra galimybės neformaliojo ugdymo veiklų vykdyti nuotoliniu būdu, jos laikinai stabdomos, kol situacija pagerės ir vėl bus galima organizuoti užsiėmimus įprastu būdu.

 

Nuotoliniu būdu teikiama ir švietimo pagalba, vykdomos nuotolinės psichologų, specialiųjų ir socialinių pedagogų bei kitų pagalbos specialistų konsultacijos. 

 

Atkreiptinas dėmesys, kad nors Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rekomenduoja specialiųjų ugdymo įstaigų ar specialiųjų ugdymo klasių moksleiviams ugdymą organizuoti įprastu būdu mokyklose, kol kas apsispręsta to nedaryti. Tad ir Žagarės specialiosios mokyklos, ir ,,Saulės" pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dar bent savaitę mokysis nuotoliniu būdu.

 

Siekiama sumažinti viruso plitimą ribojant kontaktus, mokinių buriavimąsi. Tėvams, auginantiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus ir dirbantiems darbą, kurio atlikti neįmanoma nuotoliniu būdu, vaikų priežiūros ir maitinimo paslaugas teikia rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos. 

 

Siekiant suvaldyti epidemiologinę situaciją būkim atsakingi, labai svarbu laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, vengti susibūrimų. Tik sutelkę jėgas, atsakingai elgdamiesi, galime apsaugoti save ir kitus

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai