2022-08-14, sekmadienis, 12:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:53, leidžiasi 20:51, dienos ilgumas 14:58.

Šokiruojanti tiesa apie odinių pirštinių gamybą Kinijoje

2017-11-23, paskelbė agroexpresas .lt
Šokiruojanti tiesa apie odinių pirštinių gamybą Kinijoje

Prieš kurį laiką vienas britų naujienų leidinys paviešino šokiruojančią informaciją apie odos gamybą iš šunų Kinijos fabrikuose. Šiuose fabrikuose pagamintos prekės, tame tarpe madingos pirštinės, rankinės  bei avalinė, eksportuojamos į daugelį pasaulio šalių.Tačiau retas kuris žino, kad šunų oda gaunama pirmiausia šunis iki mirties uždaužant po ranka pakliuvusiais įrankiais.

 

Būtent tokius faktus britų žurnalistams pateikė Tarptautinė gyvūnų globos organizacija PETA. PETA atstovas papasakojo žurnalistams, kad asmeniškai pats aplankė tris Centrinės Kinijos šunų skerdyklas ir kelias perdirbimo įmones. Jis sakė, kad tokiu nežmonišku būdu nugalabitų šunų mėsa siunčiama į restoranus, o nunerta oda parduodama fabrikams, kurie iš jos gamina įvairius gaminius.

 

PETA atstovams pavyko nufilmuoti, kaip Jiangsu provincijos fabriko darbuotojai šaltakraujiškai perrėžia šunims gerkles ir  nuo pusiau gyvų keturkojų nuneria odą. Aplankyto fabriko darbuotojai sakė, kad kasdien odą nuneria nuo 100, o kartais ir 200 šunų. Dar 300 nelaimėlių barbariškos savo mirties laukia fabriko aptvaruose.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai