2022-09-26, pirmadienis, 21:53.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Skelbiamos viešojo maitinimo įstaigoms būtinos sąlygos

2020-11-10, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Skelbiamos viešojo maitinimo įstaigoms būtinos sąlygos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2557 pakeistos viešojo maitinimo įstaigoms būtinos sąlygos.

 

Viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų administracijos, organizuojant viešojo maitinimo paslaugas, kai maistas tiekiamas išsinešti arba pristatomas fiziniams ir juridiniams asmenims kitais būdais, įpareigotos užtikrinti, kad lankytojai, perkantys maistą išsinešimui, eilėse prie kasos laikytųsi saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienas nuo kito.

 

Minėtu sprendimu įpareigota, kad į viešojo maitinimo įstaigą (tiek į uždaras, tiek į atviras erdves) būtų įleidžiami tik nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną, dėvintys lankytojai.

 

Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį), kitais Nutarime nustatytais atvejais.

 

Visą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą rasite čia.


Visus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimus rasite čia.


Daugiau aktualios informacijos rasite čia.


Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai