2021-04-20, antradienis, 11:11.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:02, leidžiasi 20:30, dienos ilgumas 14:27.

Seniūnų sueigoje padėkota dviems Joniškio rajono seniūnams

2018-12-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Seniūnų sueigoje padėkota dviems Joniškio rajono seniūnams

Iš tradicinės Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos sueigos, kuri šiemet vyko Akmenėje, Joniškio atstovai parsivežė dvi padėkas – Gataučių seniūnė Agnė Daugėlaitė ir Kepalių seniūnė Laura Veikalienė. Moterims padėkota už didelį indėlį į bendrą rajono seniūnų veiklą, gerą tarpusavio bendradarbiavimą, Joniškio krašto garsinimą.

 

Čia reikėtų paminėti, kad lapkričio pradžioje Kepalių seniūnei L. Veikalienei Ministras Pirmininkas S. Skvernelis įteikė padėką ir atminimo medalį už pilietinę ininciatyvą stiprinant valstybę bei tautinės savimonės puoselėjimą.

 

Seniūnų sueigoje buvo ne tik išdalinti apdovanojimai, bet ir Akmenės krašto muziejuje vykusioje konferencijoje aptartos darbo problemos, pasidalinta gerąja patirtimi. Sueigos dalyviai susipažino su Akmenės krašto pasiekimais ir naujovėmis, apžiūrėjo naujos bibliotekos erdves, Akmenės muziejaus ekspoziciją.

 

Akmenės savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas svečiams aprodė Akmenės laisvosios ekonominės zonos teritoriją ir kiek pasistūmėta UAB „Vakarų medienos grupės“ gamyklos statyboje.

 

Kitais metais seniūnų sueiga vyks mūsų rajone.

 

manojoniskis inf.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai