2022-09-26, pirmadienis, 22:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Savivaldybės vadovai susitiko su rajono šimtukininkais

2020-08-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savivaldybės vadovai susitiko su rajono šimtukininkais

Joniškio r. meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė antradienio vakarą į neformalų susitikimą jaunimo erdvėje prie savivaldybės administracijos pastato pakvietė abiturientus, kurie, laikydami egzaminus,  gavo maksimalius, 100 balų įvertinimus.

 

Šiemet šimtukus per anglų k. egzaminą surinko Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleiviai Paulius Katiliavas, Gabrielė Kaveckaitė, Nerija Labanauskaitė, Martyna Lacytė, Irūna Lukšaitė, Gvidas Paliulis, Benas Aleksas Strockis, Enida Zamaraitė.

 

Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivė Vesta Burbaitė 100 balų įvertinimus gavo iš anglų k. ir lietuvių k. egzaminų, o Evelina Kliepčytė – iš anglų k. ir biologijos egzaminų.

 

Meras džiaugėsi, kad Joniškio rajone užaugo nauja lyderių karta ir teigė tikintis, kad puikius mokymosi rezultatus per brandos egzaminų sesiją parodę abiturientai bus patys tikriausi Joniškio krašto ambasadoriai, nepriklausomai nuo to, kuriame Lietuvos ar Europos mieste bestudijuotų.

 

Savivaldybės vadovai domėjosi abiturientų studijų planais ir kvietė baigus studijas grįžti dirbti į gimtąjį miestą. Meras V. Gailius domėjosi, ko, anot jaunuolių, trūksta Joniškio miestui, kad jis būtų patrauklesnis ir patogesnis gyventojams. Aptartos stadionų, poilsio erdvių rekonstrukcijos, investicijų pritraukimo rajone galimybės. Kalbėta ir apie įvykius Baltarusijoje, kurioje antrą savaitę vyksta masiniai protestai dėl galimai suklastotų rinkimų rezultatų.

 

Atsisveikindami savivaldybės vadovai palinkėjo būsimiems studentams drąsiai eiti savo pasirinktu keliu ir svarbiausia – nebijoti klysti.

 

Jaunimo reikalų koordinatorės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai