2022-09-26, pirmadienis, 22:42.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Savivaldybės administracijos komandą papildė visuomenės informavimo specialistas (1)

2020-11-17, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savivaldybės administracijos komandą papildė visuomenės informavimo specialistas

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriuje pradėjo dirbti visuomenės informavimo specialistas Vilius Dambrauskas. 2014 metais Vilius baigė Lietuvos sporto universitetą ir įgijo Turizmo ir sporto vadybos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, o 2017 metais  Šiaulių universitete įgijo  Verslo ir vadybos magistro laipsnį.

 

Darbuotojas turi nemenką patirtį ryšių su visuomene, renginių viešinimo srityse. Pasak Viliaus, patirtį įgijo dalyvaudamas įvairiuose komunikacijos projektuose, dirbdamas Komunikacijos vadovu Šiaulių arenoje.

 

Šiandien pradėjęs vykdyti pareigas visuomenės informavimo specialistas Vilius tikisi, kad bus stiprinamas savivaldybės ryšys su visuomene, kūrybiškai ir pozityviai pateikiamos Joniškio krašto naujienos bei skiriamas didesnis dėmesys šiuolaikinėms informacijos sklaidos priemonėms, kurių pagalba planuojama formuoti modernaus ir svetingo miesto įvaizdis.

 

Joniškio rajono savivaldybės vadovai Viliui linkėjo sėkmės, naujų patirčių ir džiaugėsi, kad prie kolektyvo prisijungia vis daugiau jaunų žmonių.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

 

DDT 2020-11-18 16:24:58 IP: 78.63.141.104

Greit teks statyti didžiulį priestatą prie savibledos, nes valdžiagyviai dauginasi sparčiau už tarakonus... Arba nauji etatai, arba nauji darbai savibledos UAB'uose! Bėda.

Šios dienos vardadieniai