2022-09-26, pirmadienis, 22:05.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Savivaldybėje viešėjo Joniškio „Delikateso“ treneris

2020-09-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savivaldybėje viešėjo Joniškio „Delikateso“ treneris

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su naujuoju Joniškio „Delikateso“ komandos treneriu Mindaugu Janiška. Meras džiaugėsi, kad Joniškio kraštas sugrįžti traukia ne tik jį, bet ir žmones, kurie čia gimę, užaugę ir dabar nori atiduoti grąžą savo gimtinei.

 

Pokalbyje dalyvavęs Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorius T. Armonavičius su nostalgija prisiminė pirmuosius metus, kuomet minėtas krepšinio klubas startavo Joniškyje, salės netalpindavo žiūrovų, o krepšinio azartas buvo jaučiamas jau nuo mažų dienų.

 

„Krepšinio trenerio sukaupta patirtis Jungtinėse Amerikos valstijose ir Didžiojoje Britanijoje treniruojant kitus klubus labai pravers Joniškyje. Pasitikėjimas savo jėgomis, nuo pat pirmų grįžimo minučių jaučiamas entuziazmas ir naujos idėjos yra būtent tai, kas gali užtikrinti taip norimų rezultatų pasiekimą“, – kalbėjo savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

 

Tikimasi, kad didysis krepšinis grįš į Joniškį. Mūsų rajone augantys vaikai turės galimybę stebėti iš arti profesionalių krepšininkų veiklą ir galbūt vėliau įsitraukti į jį patiems.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai