2022-09-26, pirmadienis, 22:30.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Ralio „Aplink Lietuvą 2019“ Joniškio ir Žagarės etapų nugalėtojams įteikta Joniškio rajono mero taurė

2019-09-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Ralio „Aplink Lietuvą 2019“ Joniškio ir Žagarės etapų nugalėtojams įteikta Joniškio rajono mero taurė

Sekmadienio pavakarę Vilniuje, S. Daukanto aikštėje priešais Prezidentūrą, finišavo ralis „Aplink Lietuvą 2019“, kurį rengė Lietuvos automobilių klubas (LAK).  Tris dienas vyko įsimintina šventė ne tik jo dalyviams, bet ir miestų, miestelių ir kaimų, per kuriuos driekėsi jo trasos, gyventojams. Ralis neaplenkė ir Joniškio bei Žagarės miestų.

 


Per tris dienas įveikta 1150 km distancija su daugiau nei dviem dešimtimis greičio ir specialiųjų ruožų ir tik kelios sekundės, kartais – net jų dalys, skyrė nugalėtojus nuo prizininkų.

 


Joniškio rajono mero  taurė įteikta SIA3 klasės suminį geriausia rezultatą 18-19 rungtyje parodžiusiam ir  28 starto numeriu startavusiam ekipažui Laimonui Latvėnui ir Gretai Latvėnaitei, o simbolinė Joniškio rajono savivaldybės dovanėlė įteikta jauniausiajai ralio dalyvei, trylikametei šturmanei Kotrynai Matijošaitytei, kuri su Egidijumi Paulausku laimėjo trečiąją vietą SIA2 klasės atstovų lenktynėse. Jau antrus metus Joniškį atstovaujantys joniškiečiai Rolandas Šukys ir Raminta Šukytė,  šiemet N2 klasės lenktynėse  užėmė antrąją vietą.

 

Finišo ceremonijoje Prezidento Gitano Nausėdos taurę kėlė Kauno rajono sportininkų Manto Bytauto ir Mindaugo Kaminsko duetas, vairavę „Seat Leon“ automobilį.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai