2022-09-26, pirmadienis, 22:39.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Rajono meras padėkojo sportininkams, atstovavusiems Lietuvai

2019-09-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Rajono meras padėkojo sportininkams, atstovavusiems Lietuvai

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero patarėja Inga Karbauskienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė Žagarės gimnazijoje padėkojo moksleiviams sportininkams už drąsą, pastangas ir atstovavimą Joniškio kraštui Kapyliuje (Baltarusijoje) vykusiose tarptautinėse bėgimo su kliūtimis varžybose „Kopyl – Race 2019“.

 

Padėkota  treneriui Ruslanui Prokopenko ir jo auklėtiniams: Adrijai ir Rusnei Prokopenko, Justui Stabrauskui, Domui Šimaičiui, Danieliui Cerezuelai Petrušaitienei. Kapyliuje Joniškio sporto centro sportininkai iš Žagarės buvo vieninteliai Lietuvos atstovai.

 


Bėgikai varžėsi trasose, kuriose teko bristi purvu, plaukti, įveikti aukštas ir stačias įkalnes. Tačiau tai nesutrukdė sportininkams pasiekti puikių rezultatų. Sidabro medalį 11–14 m. mergaičių grupėje įveikusi 1,5 km trasą su 6 kliūtimis iškovojo Adrija Prokopenko. 14–18 metų  vaikinų ir merginų kategorijoje 5 km distancijoje su 17 dirbtinių ir natūralių kliūčių puikiai pasirodė Rusnė Prokopenko, kuri tarp merginų iškovojo aukso medalį. Praėjusių metų rezultatą pagerino ir prizinę 5 vietą iškovojo Justas Stabrauskas, o septintas šioje sunkioje distancijoje buvo Danielius Cerezuela. 8 km bėgime su 22 kliūtimis 41+ amžiaus grupėje sidabro medalį laimėjo mokytojas, treneris R. Prokopenko, o absoliučioje įskaitoje iš 148 bėgikų jis finišavo 11.


Joniškio rajono savivaldybė ir Kapyliaus savivaldybė 2009 m. vasario 21 d. yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Foto varžybose: R. Prokopenko asm. albumo


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai