2022-06-30, ketvirtadienis, 06:24.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:10.

Paramos žygio dviračiais „Galiu daugiau, nei tu manai“ dalyvių sutiktuvės Joniškyje

2019-05-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Paramos žygio dviračiais „Galiu daugiau, nei tu manai“ dalyvių sutiktuvės Joniškyje

Gegužės 16 d. gausus būrys joniškiečių pasitiko paramos žygio dviračiais „Galiu daugiau, nei tu manai“ dalyvius. Joniškyje prie kultūros centro esančioje lauko estradoje dviratininkus pasitiko „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinių ir Dienos užimtumo centro lankytojai ir  plojimais joniškiečiai.

 

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su administracijos direktoriaus pavaduotoju Aivaru Rudnicku pasveikino užsukusius į Joniškį paramos žygio dviračiais dalyvius ir susirinkusią palaikyti bendruomenę, pasidžiaugė prasminga paramos žygio iniciatorių iniciatyva.  

 

Tautvydas Piragis kartu bei bendraminčiu Andriumi Vasiliausku, mindami dviračiais 2700 km atstumą nuo Jungtinės Karalystės į Lietuvą, skleidė žinią, kad žmonės, turintys Dauno sindromą gali daugiau, nei mes manome. Visą kelionę Tautvydą automobiliu lydėjo gyvenimo draugė Diana Augliene ir jų keturmetė dukra Kamilė.

 

Sutiktuvių metu susirinkusiems nuotaiką dovanojo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos neformaliojo vaikų švietimo grupė „Pagauk ritmą“ (vad. L.Kuzminskienė), sporto centro mažieji šokėjai ir centro šokėjos (vad. L. Budrienė ir D. Ramšaitė),  Joniškio žemės ūkio mokyklos grupė „MES“ (vad. L. Budrienė)  ir panevėžietės Medos Mažliokaitės kartu su mama Neringa atliekamos dainos.

 

Sutiktuvių organizatoriai – sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Joniškio Viltis“ dėkojo žygio iniciatoriams už iniciatyvą ir apsilankymą Joniškyje, o miestiečiams – už jų nuoširdumą, šilumą ir atviras širdis. 

 

                                                                                                             Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Contact form

Šios dienos vardadieniai