2022-09-26, pirmadienis, 22:56.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Pamažu atnaujinamas ugdymo procesas įprastu būdu

2020-11-15, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pamažu atnaujinamas ugdymo procesas įprastu būdu

Lapkričio 13 d. vykusiame savivaldybės vadovų ir švietimo įstaigų direktorių pasitarime aptarti tolimesnio ugdymo būdai. Iki šios dienos ikimokyklinis, priešmokyklinis, pradinis, pagrindinis bei vidurinis ugdymas vykdytas nuotoliniu būdu.

 

Nuotoliniu būdu vyko ir neformaliojo ugdymo veiklos, o jeigu tokių veiklų nebuvo galima vykdyti nuotoliniu būdu, jos buvo sustabdytos. Į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes išimtiniais atvejais buvo priimti tik tie vaikai,kurių tėvai neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

 

Susitikimo metu diskutuota apie galimybes ugdymo įstaigose sugrįžti prie kontaktinio darbo. Įvertinus situaciją ir galimas rizikas, nuspręsta, kad nuo lapkričio 16 d. kontaktiniu būdu bus organizuojamas tik ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas visose šias programas vykdančiose ugdymo įstaigose. Nuo pirmadienio į mokyklas taip pat grįžta ir penktų klasių moksleiviai.

 

Taip pat susitikimo metu nuspręsta, kad grupiniai neformaliojo ugdymo užsiėmimai Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje ir toliau vyks tik nuotoliniu būdu, o individualūs bus organizuojami mišriuoju būdu, derinant kontaktinį darbą su nuotoliniu ugdymu. Visose švietimo įstaigose švietimo pagalbos teikimas priklausys nuo įstaigos veiklos būdo: ji bus teikiama įprastu būdu tiems, kurie bus ugdomi įstaigoje, ir nuotoliniu būdu tiems, kurie mokysis namuose.

 

Į mokyklos suolus grįžta ir gimnazijų abiturientai-jiems ugdymas vyks švietimo įstaigos vadovo nustatyta tvarka kasdienį darbą klasėje derinant su nuotoliniu ugdymu.

 

Vadovų pasitarimo metu akcentuota, jog įstaigose, vykdant ugdymo procesą ir teikiant švietimo pagalbą, būtina užtikrinti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos higienos priemonėmis sąlygas. Norėdami kuo greičiau ir efektyviau suvaldyti epidemiologinę situaciją, turime elgtis atsakingai, saugoti save ir kitus.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai