2022-09-26, pirmadienis, 22:33.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

„Metų gaminio“ apdovanotojų sąraše – dvi Joniškio įmonės

2018-12-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Metų gaminio“ apdovanotojų sąraše – dvi Joniškio įmonės

Prieš Kalėdas tradiciškai mūsų šalies įmonių vadovai suvažiuoja į Vilnių. Gruodžio vidurys – tai laikas, kai jie Vyriausybėje sulipa į sceną atsiimti apdovanojimų, kuriuos už geriausius metų gaminius išdalina Lietuvos pramonininkų konfederacija. 

 

Kasmet į „auskinį“ sąrašą patenka maisto pramonės, tekstilės, mašinų ir įrenginių, statybų, chemijos pramonės ir kitokios paskirties bendrovės. 

 

Mėsos produktų gamintojai – vieni tų, kurie namo išsivežė ne po vieną, bet po kelis apdovanojimus. Tarp tokių – Joniškyje veikiantis ŽŪB „Delikatesas“. Šiemet bendrovės apdovanojimų sąrašą papildė net trys „Metų gaminio“ medaliai – du aukso už šaltai rūkytą kaimiško dūmo Krivio nugarinę ir Krivio vytintas virveles bei sidabro medalis už Bajorišką vytintą dešrą.   

 

Iš „Metų gaminio“ apdovanojimų ceremonijos su aukso medaliu grįžo ir UAB„Joniškio grūdai“. Įmonė apdovanojimą pelnė už visavertį veršelių pašarą „Kombi plus herbal therapy“.

 

UAB „Joniškio grūdai“ kolektyvas be galo džiaugiasi, kad šiemet apvainikuotas jų darbas – aukso medaliu buvo įvertintas įmonės specialistų sukurtas produktas KOMBI PLUS HERBAL THERAPY, skirtas veršelių sveikatingumui.

 

 

UAB „Joniškio grūdai“ specialistai yra sukaupę didžiulę patirtį pašarų atrajotojams gamybos srityje. Daugelio atliktų bandymų ir tyrimų, mokslinių rekomendacijų dėka, buvo parinktos tinkamiausios gamybos technologijos, išgrynintos produktų receptūros. Įmonės specialistai, atsižvelgdami į aktualius šių dienų ūkių poreikius sukūrė naują produktų atrajotojams liniją KOMBI PLUS. Aukso medalio lauretu tapo vienas iš šios linijos produktų - HERBAL THERAPY.

 

UAB „Joniškio grūdai“ generalinei direktorei Redai Siaurusaitienei „Metų gaminys 2018“ apdovanojimą įteikė Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.  Pasak generalinės direktorės, tik tokio šaunaus kolektyvo dėka pasiekiami puikūs rezultatai, įmonė tobulėja kartu su darbuotojais ir atsiranda galimybės klientams pasiūlyti produktus, kurie jų ūkiams suteikia papildomą naudą.

 

manojoniskis inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai