2022-09-26, pirmadienis, 21:53.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:12, leidžiasi 19:05, dienos ilgumas 11:53.

Kviečiame pokalbio su policijos pareigūnais - jūsų pastabos ir idėjos mums labai svarbios

2020-01-24, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kviečiame pokalbio su policijos pareigūnais - jūsų pastabos ir idėjos mums labai svarbios

Kiekvienų metų pradžioje policijos pareigūnai aptaria per praėjusius metus nuveiktus darbus ir numato veiklos prioritetus ateinantiems metams. Tai daroma susitikimuose su savo aptarnaujamos teritorijos bendruomene.

 

Susirinkusiesiems yra pristatoma policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos kriminogeninė situacija, veiklos rezultatai, pateikiama informacija apie policijos įstaigos atliekamą teisės pažeidimų prevenciją, viešosios tvarkos užtikrinimą, nusikalstamų veikų atskleidimą ir tyrimą.

 

Dialogo su gyventojais metu siekiama išsiaiškinti, kas negerai jų gyvenamojoje aplinkoje, ar gyventojai jaučiasi saugiai ir ko jie tikisi iš teisėsaugos pareigūnų. Gyventojų išsakytos pastabos, pasiūlymai bei lūkesčiai svarbūs, pareigūnams planuojant šių metų darbus.

 

Šiaulių apskrityje 2019 metų veiklos rezultatų aptarimas vyks tokiu grafiku:

 

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai savo veiklos rezultatus gyventojams pristatys sausio 24 d. 13.00 val. Joniškio rajono savivaldybės salėje (Joniškis, Livonijos g. 4).

 

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai su Šiaulių rajono gyventojais susitiks sausio 27 d. 14.00 val. Šiaulių rajono savivaldybės salėje Kuršėnuose (Kuršėnai, Gedimino g. 4A), o su Šiaulių miesto gyventojais - sausio 28 d. 15.30 val. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Šiauliai, Vasario 16-osios g. 62).

 

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai su Radviliškio rajono gyventojais susitiks sausio 29 d. 10.00 val. Radviliškio rajono policijos komisariato salėje (Radviliškis, Gedimino 36).

 

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai su Pakruojo rajono gyventojais susitiks sausio 29 d. 15.00 val. Pakruojo sinagogoje ( Pakruojis, Kranto g. 8).

 

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai su Raseinių rajono gyventojais susitiks sausio 31 d. 13.00 val. Raseinių rajono kultūros centre (Raseiniai, Vytauto Didžiojo g. 10).

 

                                                                                                                                           Šiaulių AVPK informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai