2021-04-20, antradienis, 10:19.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:02, leidžiasi 20:30, dienos ilgumas 14:27.

Joniškyje įvyks nemokamas „Kino karavano“ seansas

2019-08-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Joniškyje įvyks nemokamas „Kino karavano“ seansas

Ilgai lauktas nemokamų lauko seansų projektas „Kino karavanas“ atvažiuoja į Joniškį. Rugpjūčio 17 d. 21 val. joniškiečiai kviečiami į vienintelį šią vasarą jiems skirtą seansą lauko estradoje. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Joniškio kultūros centru.

 

Vakaro metu bus parodytas „Auksinę palmės šakelę” Kanuose laimėjęs ir ypatingo festivalio „Kino pavasaris” žiūrovų dėmesio sulaukęs pasakojimas „Vagiliautojai“. Subtiliame ir šiltame neįprastos šeimos portrete japonų kino meistras Hirokazu Kore-edo derina socialinę kritiką ir švelnų humorą.

 

„Visi ne kartą esame girdėję ar patys kartoję posakį „gyvenime – kaip kine, o kine – kaip gyvenime“. Tokią daugiasluoksnę patirtį mums visada leidžia išgyventi geras ir kokybiškas kinas – nagrinėjantis svarbias socialines, politines, psichologines temas, nebijantis emociškai stiprių, kartais šokiruojančių klausimų ir emocijų. Būtent toks yra ir šiųmetinis „Kino karavanas“. Kviesdami į jo seansus visoje Lietuvoje norime priminti – nesvarbu, kokia įspūdinga scena vyktų ekrane ar kaip pasibaigtų filmas, už viską įdomiau yra tik gyvenimas“, – nuotaikingai sezoną pradeda pagrindinio projekto partnerio „Telia“ rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė.

 

Ypatinga neįprastos šeimos istorija

Osamu ir jo sūnus, grįždami po kasdienės vagystės namo, randa šaltyje sustirusią keturmetę. Nors Osamu žmona iš pradžių nesiryžta priimti dar vieną valgyti prašančią burną į jau ir taip skurdžią šeimą, prievartos ženklai ant mergaitės kūno padeda apsispręsti. Nors šen bei ten vagiliaudami jie sunkiai suduria galą su galu, šeima gyvena laimingiau už daugelį. Kol netikėta paslaptis tampa rimtu išmėginimu jų bendrystei…

 

 

2019 m. „Kino karavano“ vasaros repertuaras:

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai