2022-06-30, ketvirtadienis, 07:27.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:10.

Joniškio rajono abiturientai – tarp šimtukininkų

2020-08-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Joniškio rajono abiturientai – tarp šimtukininkų

2020 m. brandos egzaminus laikė 174 Joniškio „Aušros“ (92), Skaistgirio (11) ir Žagarės (7) gimnazijų bei Joniškio žemės ūkio mokyklos (64) moksleiviai. Abiturientai rinkosi 10 valstybinių (lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbų – anglų ir rusų, matematikos, istorijos, biologijos, fizikos, informacinių technologijų, chemijos ir geografijos) ir du mokyklinius (lietuvių kalbos ir literatūros ir technologijų) brandos egzaminus.

 

Populiariausiais egzaminais išlieka tie patys kaip ir ankstesniais metais: užsienio kalbos (anglų) valstybinis brandos egzaminas, lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas ir matematikos valstybinis brandos egzaminas. Geriausiais brandos egzaminų rezultatais džiaugiasi „Aušros“ gimnazijos abiturientai. Šios gimnazijos mokinių brandos egzaminų (chemijos, geografijos, fizikos ir kt.) įvertinimų vidurkiai gerokai lenkia Lietuvos abiturientų įvertinimus.

 

Šiemet rajone sulaukta net 12 šimtukų, visus juos gavo „Aušros“ gimnazijos moksleiviai: 10 už anglų kalbos, po vieną už biologijos ir lietuvių kalbos ir literatūros valstybinius brandos egzaminus.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai