2022-06-30, ketvirtadienis, 06:52.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:10.

Išimtinais atvejais rajono darželiuose bus organizuojama mišraus amžiaus vaikų priežiūra

2020-11-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Išimtinais atvejais rajono darželiuose bus organizuojama mišraus amžiaus vaikų priežiūra

Šiandien įsigalioja Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus priimtas sprendimas išimtiniais atvejais rajono darželiuose organizuoti mišraus amžiaus vaikų priežiūrą ir maitinimą.

 

Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“, Joniškio vaikų darželio „Vyturėlis“, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Joniškio rajono Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“  direktoriams pavesta organizuoti mišraus amžiaus vaikų priežiūrą ir maitinimą išimtinais atvejais, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose.

 

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki šiol mišraus amžiaus vaikai buvo priimami tik Joniškio vaikų lopšelyje–darželyje „Ąžuoliukas“.

 

Į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigą karantino ar  ekstremalios situacijos metu išimtiniais atvejais priimami  vaikai, kurių tėvai arba vienas tėvas, jei vaiką augina vienas iš tėvų, pateikia darbdavių (įskaitant savarankiškai dirbančius asmenis) pažymas dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai arba vienas tėvas, jei vaiką augina vienas iš tėvų, ir nėra galimybės vaiku pasirūpinti namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą. Prašymą ir darbdavių pažymas tėvai teikia darželio, kurį vaikas lankė iki karantino paskelbimo, direktoriui.

 

Dėl naudojimosi vaiko priežiūros ir maitinimo paslaugomis rajono darželiuose prašome kreiptis į darželių ar darželių-lopšelių vadovus.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai