2022-06-30, ketvirtadienis, 07:20.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:10.

Informacija valstybinės žemės nuomos mokesčio mokėtojams 2020 m.

2020-10-22, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Informacija valstybinės žemės nuomos mokesčio mokėtojams 2020 m.

Informuojame, kad Joniškio rajono savivaldybės administracija paštu ar elektroniniu paštu išsiuntė valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijas. Valstybinės žemės nuomos mokesčio sumokėjimo terminas – iki 2020 m. lapkričio 16 d. Valstybinės žemės sklypų naudotojai už naudojimąsi žeme iki nuomos ar pirkimo–pardavimo sutarčių sudarymo taip pat turi mokėti žemės nuomos mokestį.

 

Fiziniams ir juridiniams asmenims, sudariusiems žemės nuomos sutartis, žemės nuomos mokestį apskaičiuoja savivaldybės administracijos Finansų skyrius.

 

Juridiniai asmenys, naudojantys valstybinės žemės sklypus nesudarę žemės nuomos sutarčių, žemės plotą suderina su Kraštotvarkos ir architektūros skyriumi mob. tel. 8 687 35134, el. paštu daiva.bickiene@joniskis.lt. Juridiniai asmenys patys apskaičiuoja žemės nuomos mokesčio dydį. Dėl žemės nuomos mokesčio apskaičiavimo galima kreiptis mob. tel.  8 614 78 296 arba el. paštu sigute.valanciene@joniskis.ltt.

 

Jei 2020 m. fiziniai ir juridiniai asmenys naudojosi valstybine žeme  nesudarę žemės nuomos sutarčių ir negavo žemės nuomos mokesčio deklaracijos ar deklaracijoje nėra nurodyto nuomojamojo žemės sklypo, prašome patiems pateikti žemės nuomos mokesčio deklaracijas. Jei nuomos sutartys sudarytos ar pratęstos, tai sutarties kopiją atsiųskite el. paštu sigute.valanciene@joniskis.lt, arba iš anksto kreipkitės mob.  tel. 8 614 78296, dėl priėmimo laiko suderinimo. Suderintu laiku priims Finansų skyriaus darbuotoja, kuri  apskaičiuos ar perskaičiuos valstybinės žemės nuomos mokestį.

 

Žemės nuomos mokesčio deklaracijas pateikia Joniškio rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriui el. paštu sigute.valanciene@joniskis.lt.

 

Kviečiame visus prisijungti prie Žemės nuomos mokesčio savitarnos svetainės

 

2020 m. jau išsiųstos žemės nuomos mokesčio deklaracijos su pastabomis, kur nurodytas mokėtojo kodas bei patvirtinimo kodas: Informuojame, kad žemės nuomos mokesčio mokėtojams suteikta galimybė deklaracijas peržiūrėti Žemės nuomos mokesčio savitarnos svetainėje, prie kurios prisijungsite čia.

 

Jums suteiktą mokėtojo kodą ir patvirtinimo kodą rasite jums išsiųstose žemės nuomos mokesčio deklaracijose. Prisijungus uždėkite požymį „nesiųsti paštu“. Pasirinkus šį požymį, nebus spausdinamas ir siunčiamas popierinis dokumentas.

 

Nuomos mokestį už valstybinę žemę fiziniai ir juridiniai asmenys perveda į Joniškio rajono savivaldybės administracijos (į. k. 288712070) atsiskaitomąją sąskaitą LT54 7300 0100 7974 9768 AB  „Swedbank“, AB, banko kodas 73000.

 

Valstybinės žemės nuomos mokesčio įmokų kodai:

 

3111 –  žemės nuomos mokestis fiziniams asmenims

3121 –  žemės nuomos mokestis juridiniams asmenims

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai