2022-08-14, sekmadienis, 12:13.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:53, leidžiasi 20:51, dienos ilgumas 14:58.

Azijoje pasirodė genetiškai modifikuotos kiaulės

2017-11-23, paskelbė agroexpresas .lt
Azijoje pasirodė genetiškai modifikuotos kiaulės

Neįtikėtinus raumenis turinčios kiaulės auginamos fermoje Duroc Cambodia, Azijos provincijoje Banteay Meanchey. Iš pradžių fermos administracija buvo kaltinama, kad hormonų ir  steroidų dėka kiaules jie paverčia į košmarą panašius monstrus. Tačiau kai paaiškėjo, kad ferma pardavinėja specialius kiaulių apvaisinimo komplektus visiems, kas nori išsiauginti tokias kiaules tapo aišku, kad itin raumeningos kiaulės – rimtų genetinių pakeitimų rezultatas.

 

Iš video filmukų matyti, kad dėl per didelės raumenų masės kiaulės sunkiai vaikšto ir nulaiko galvas. O patinai dar turi ir itin dideles sėklides.

 

Didžiausia pasaulyje už gyvūnų teises kovojanti tarptautinė organizacija PETA pasmerkė tokius fermos savininkų veiksmus, pavadindama juos su žmonių maistu nesuderinamais.

 

Su neproporcingai dideliais raumenimis kiaulių atsiradimas, manoma, susijęs su žmogaus siekiu kuo daugiau gauti mėsos iš auginamos kiaulės. Pirmos žinios apie tokias kiaules spaudoje pasirodė 2015 metais, kai Kinijos ir Pietų Korėjos mokslininkai sukūrė paršiukus su dvigubais raumenimis.

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai