2022-06-30, ketvirtadienis, 06:23.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:10.

Atšvaitų dienai kurtas ir žaistas stalo žaidimas

2019-11-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Atšvaitų dienai kurtas ir žaistas stalo žaidimas

Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyriaus jaunieji saviveiklininkai kartu su režisiere Vida Norkuviene dalyvaudami respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ artėjant atšvaitų savaitei susibūrė kurti lėlytes ir kitas dekoracijas būsimam stalo žaidimui ,,Kaip anūkės keliavo pas senelę į svečius“.

 

Lėlyčių apranga tamsoje šviečia iš tolo. Kodėl? Jaunosios saviveiklininkės vienbalsiai sakė, kad būtų matomos  ir neįvyktų nelaimė keliaujant. Šaunuolės saviveiklininkės puikiai išmokusios pamokas kaip saugiai elgtis tamsiu paros metu.  Atšvaitų dieną  visos saviveiklininkės sėdo prie stalų ir žaidė savo sukurtą stalo žaidimą. Daug juoko, šurmulio ir kartu naudos,- sakė režisierė Vida Norkuvienė.

 

Jaunieji saviveiklininkai puikiai susitvarkė su užduotimi. Sukurtas stalo žaidimas bus puikus užsiėmimas laukiant repeticijos ar renginio. Nueitas ilgas atstumas per kalveles, miško takeliu pro statų skardį, upės vingį, kaimelyje apšviestą gatvelę ir pagaliau pasiektas tikslas. Laimingi anūkai, laiminga senelė, kad anūkėliai saugiai atkeliavo. Juos apsaugojo šviesą atspindintys elementai.

 

Pasak režisierės Vidos Norkuvienės, dalyvaujant projekte norėjosi naujų formų renginiams, o tuo pačiu įtraukti į veiklas jaunuosius saviveiklininkus. Kad rezultatas yra parodė vaikų žingeidumas, kūrybiškumas ir po savaitės triūso, Atšvaitų dieną žaistas žaidimas, kurio metu nebuvo kada nuobodžiauti.

 

Nuotraukose: 1. Augustė, Džiuga ir Urtė  kūrė ilgą kelionės istoriją pilną nuotykių.
3. Melanija ir Urtė kuria lėlytes būsimam stalo žaidimui.
2. Lėlytės  tamsoje matomos.

Contact form

Šios dienos vardadieniai